IED Master Burs yarışması

Öğrencilerimize sık sık söylüyoruz. Pandemi zamanı hareket kısıtlılığından dolayı, daha az öğrencisi olan üniversiteler daha çok kişiye ve daha çok oranda burs vermeye başladı. Eskiden tabiri caizse burnundan kıl aldırmayan üniversitelerden, bu dönemde beklemediğimiz burs oranları geliyor. Kafasında İtalya’da master yapma planı olan öğrencilere tavsiyemiz bu dönem burs yarışmalarını takip etmeleri.

Bugün de IED’in master burs yarışması ile karşınızdayız. Duyuru emaili tam da bugün yapıldı. Hiç vakit kaybetmeden özetlerimizi hazırlayıp sizlerle paylaşalım istedik. Çünkü bu sene sadece 1 ay süre vermişler. Yarışmaya son başvuru tarihi 14 Mart 2021.

Toplam 32 öğrenciye tuition fee üzerinden %50 burs verilecek. Normal master ücreti 19200 Euro. Yüzde 50 burs ile ücret 11100 Euro oluyor.

3000 Euro Enrollment Fee

16200 Euro Tuition Fee

19200 Euro Toplam ücret

16200 üzerinden Yüzde elli indirim hakkı kazanılıyor. Proje konusu Covid zamanı mesafelerin önemi. Detaylı bilgi için CV’nizle beraber vera@veraedu.com adresine mail atın. Proje tek pdf halinde 8 mbi geçmeyecek şekilde hazırlanıyor. Proje dışında CV, transcript, diploma veya öğrenci belgesi, B2 dil belgesi, form, pasaport ve motivasyon mektubuyla beraber portfolio isteniyor. Kazananlar IED’in websitesinde 16 Nisan’da açıklanacak.

Burs yarışmasına başvuracağınız bölüm listesi ve orjinal yarışma metnini edinmek için aşağıdaki formu doldurun. Katılacak öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın