Fashion Styling Burs Yarışması, Domus Academy

Domus Academy’nin Fashion Styling and Visual Merchandising bölümü için burs yarışmasının detayları belli oldu.

Bu yazıda proje konusu hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Her zaman olduğu gibi brief’in yoruma dayalı olduğunu, herkesin kendi anladığını yapması gerektiğini önden belirterek biz de yorumlarımızı paylaşalım. Artık bütün uluslararası markalar, tanıtımlarını yerel değerler ve kültürel olguları baz alarak hazırlıyorlar. Bu sırada kendi marka kimliklerini korumaya özen göstererek tabi ki. İşte bu burs projesinde de öğrencilerden kendi ülkelerinin doğal güzellikleri ve manevi değerlerini göz çnünde bulunduran bir tanıtım kampanyası hazırlamaları isteniyor. Yarışma konusu çok güzel ve ön hazırlık yaparken insanı geliştirecek bir çalışma. Katılacak öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyoruz. Domus Academy’nin Türkiye resmi temsilcilik ofisi olarak, burs projenizde birlikte düşünmek ve fikir yürütmek için her zaman hazır olduğumuzu belirtelim. Orjinal metini istemek için CV’nizle beraber vera@veraedu.com adresine mail atın. Veya yazının sonundaki formu doldurabilirsiniz.

Son olarak yarışma ile ilgili tarih ve burs oranları paylaşalım.

Burs takvimi şu şekilde:

Bursa son başvuru tarihi9 Nisan 2021
Sonuçların açıklanma tarihi10 Mayıs 2021
Masterın başlangıç tarihi30 Ağustos 2021

Burs miktarları ve okul ücreti şu şekilde:

%60 burs ile okul ücreti11.600 Euro
%50 burs ile okul ücreti14.500 Euro
%40 burs ile okul ücreti17.400 Euro
%20 burs ile okul ücreti23.200 Euro

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Domus Academy, Fashion business, Fashion Buying, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın