Domus Visual Brand Design Burs Yarışması

Domus Academy Visual Brand Design burs yarışmasının konusu “Farklılıklar”. Her birey tektir. Günümüzde bireylerin her türlü farklılığı desteklenmeli ve korunmalıdır. Son yıllarda bireylerin farklılıklarına özen gösteren ve bunu kampanyalarına yansıtan markalar tüketicinin gözünde yükselmeye başladı. Bu zamana kadar farklılıklara özen göstermeyen markalar artık cinsel, dini inanış, ırk, millet, fiziksel beceriler, sosyoekonomik sınıf ve daha bir çok farklılığın ihtiyaçlarını tespit edip, onların ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar üretmeye yöneldi.

Yarışmaya katılacak olan adaylardan yukarıda bahsettiğimiz değerlere uyan bir tanıtım kampanyası hazırlamaları isteniyor. Adaylar istedikleri markayı seçebilirler. Markanın değerlerini, kimliğini, hedef kimliğini detaylıca anlatmalılar. Orjinal yarışma metnini mutlaka bizden isteyin. Domus burs yarışmalarında her zaman belirttiğimiz 2 şeyi hatırlatalım:

  1. Yarışma metni yoruma dayalı. Mutlaka orjinal metni bizden isteyin ve kendi anladığınız şekilde projenizi hazırlayın. Önemli olan anladığını kendinden emin ve net bir şekilde sunmak. Metinler hep flu ve yoruma açık oluyor. Tek bir doğru yok. MEtni CV’nizle beraber vera@veraedu.com adresinden isteyebilirsiniz. Veya aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.
  2. Yarışamaya sponsor olan firmayı dikkatlice inceleyin. Çalışın. Bu firmanın yetkilileri sizin master ücretinizi ödeyecek, yani jüride onlar olacak. O yüzden firmaya hitap edecek bir çalışma yapmanız önemli. Bu yarışmanın sponsoru reklam ajansı AKQA.

Burs takvimi şu şekilde:

Bursa son başvuru tarihi9 Nisan 2021
Sonuçların açıklanma tarihi10 Mayıs 2021
Masterın başlangıç tarihi30 Ağustos 2021

Burs miktarları ve okul ücreti şu şekilde:

%60 burs ile okul ücreti11.600 Euro
%50 burs ile okul ücreti14.500 Euro
%40 burs ile okul ücreti17.400 Euro
%20 burs ile okul ücreti23.200 Euro

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Visual Brand Design, Visual design kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın