Domus Business Design Burs Yarışması

Domus Academy Business Design burs yarışmasının konusu farklılıklar. Her birey tektir. Bireylerin her türlü farklılığı desteklenmeli ve korunmalıdır. Son yıllarda bireylerin farklılıklarına özen gösteren ve bunu kampanyalarına yansıtan markalar tüketicinin gözünde yükselmeye ve daha üstlerde konumlanmaya başladı. Bu zamana kadar farklılıklara özen göstermeyen markalar artık cinsel, dini inanış, ırk, millet, fiziksel beceriler, sosyoekonomik sınıf ve daha bir çok farklılığın ihtiyaçlarını tespit edip, onlaırn ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar üretmeye yöneldi. Yarışmaya katılacak olan öğrencilerden bu değerlere önem veren, genç ve lokal bir marka seçmeleri ve bu markayı analiz etmeleri isteniyor. ORjinal yarışma metnini bizden istemek için yazının sonundaki formu doldurun veya CV’nizle beraber vera@veraedu.com adresine mail atın. Unutmayın, bu yazıda yer alan özet tamamen kendi yorumlamamız. Mutlaka orjinal metni isteyip, kendi anladığınız gibi ve kendi kafanızda belirdiği gibi hazırlığınızı yapın. Fikir alışverişi için, 15 yıllık deneyimimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Vera Eğitim, Domus Academy Türkiye resmi kayıt ofisidir.

Burs takvimi şu şekilde:

Bursa son başvuru tarihi9 Nisan 2021
Sonuçların açıklanma tarihi10 Mayıs 2021
Masterın başlangıç tarihi30 Ağustos 2021

Burs miktarları ve okul ücreti şu şekilde:

%60 burs ile okul ücreti11.600 Euro
%50 burs ile okul ücreti14.500 Euro
%40 burs ile okul ücreti17.400 Euro
%20 burs ile okul ücreti23.200 Euro

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, Business Administration, Business Design, Domus Academy, Vera Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın