NABA burs yarışmaları 2021

NABA Burs Yarışmaları Takvimi – 2021

NABA’nın Eylül 2021 başlangıçlı  lisans ve yüksek lisans programları için burs yarışması açılıyor. Henüz burs yarışması açılmadan, erkenden sizlerle paylaşıyoruz. Lisans burs yarışması portfolioya dayalı. Ek bir proje hazırlamak gerekmiyor. Elinizdeki portfolioyu göndererek başvurabiliyorsunuz. Yüksek lisans burs yarışmasına ise projele başvuruluyor. Her bölüm için istenilen proje konusu farklı.

Yarışma takvimleri şöyle:

TarihNABA UNDERGRADUATE BURS YARIŞMASI
8 ŞubatYarışmanın duyurulması
19 MartSon başvuru tarihi
30 MartSonuçların açıklanması
7 NisanKazananların kaydı

Yüksek Lisans NABA burs yarışmasının takvimi ise

TarihNABA POSTGRADUATE BURS YARIŞMASI
8 ŞubatYarışmanın duyurulması
16 NisanSon başvuru tarihi
27 NisanSonuçların açıklanması
4 MayısKazananların kaydı

Yarışma metni ve yarışmaya başvuru formunu edinmek için aşağıdaki formu doldurun. Burs oranları, proje konuları ve hazırlanacak diğr evraklar için bize çekinmeden yazın. Vera Eğitim, NABA Türkiye resmi temsilcilik ofisidir. NABA, ana kampüsü Milano’da yer alan (2. şubesi Roma şehrinde) tasarım alanında 3 yıllık İngilizce veya İtalyanca lisans eğitimi veren, denkliği bulunan, 40 yıllık tarihi olan bir üniversitedir. Tasarım ve sanat alanında bilinen bir okuldur. Güçlü yanı, okul süresi boyunca öğrencilerine firmalar ile gerçek projeler yapma imkanı sağlamasıdır. NABA’nın burs yarışmasına katılmayı düşünen bütün öğrencilerimize başarılar dileriz. vera@veraedu.com

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı NABA, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalyan Kültürü, İtalyanca kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın