Burs Yarışması: Domus Luxury Brand Management

Haftayı bitirmeye yaklaşırken Domus Academy’nin yeni bir bölümünün burs yarışmasını sizlerle paylaşmak istedik.

Çoğu takipçimizin bildiği üzere Domus Academy, 1 yıllık, İngilizce dilinde, staj garantili masterlar veren bir üniversite. Eğitim sistemi sonuncusu staj olmak üzere toplam 5 modülden oluşuyor. Her bir modülde bir firma ile gerçek bir proje hayata geçiriliyor. İş hayatına yönelik, pratiğe dayalı bir master programı. Denkliği buşunuyor, 60 ECTS.

Domus Academy senede 2 farklı dönem öğrenci kabul ediyor. Eylül ve Şubat. Her bir dönem için burs yarışması açıyor. Burslar da proje bazlı. Eylül 2021 başlangıç dönemi için burs yarışmaları açıldı. Bu akşam Luxury Brand Management bölümünün burs projesinden bahsedeceğim.

Yarışmanın sponsoru Milano’nun meşhur konsept dükkanı 10 Corso Como. İçinde bir çok marka kıyafet ve tasarım ürününün satıldığı, önünde cafesi olan bir mağaza. 10 Corso Como Covid döneminde en kötü etkilenen sektörlerden biri olan moda sektörü için bir plan yapmanızı istiyor. Satış ve pazarlama planı. Her ne kadar bu dönemde e-ticaret satışları çok yükselmiş olsa da, özellikle lüks tüketim ürünlerini insanlar dokunarak, hissederek ve mağaza için deneyimi yaşayarak almak istiyor. Bu istatistik %50’den fazla. Bu ve buna benzer durumları göz önünde bulundurarak, 10 Corso Como için fiziki ve dijital satış modelleri oluşturmak adaylardan beklenilen proje. Yarışma metinleri her zaman yoruma dayalı oluyor. Bloğumuzda ana fikri özetlemeye çalışıyoruz. O yüzden mutlaka orjinal metni CV’nizi içeren bir maille bizden isteyin: vera@veraedu.com

Burs takvimi ile ilgili diğer spesifik bilgiler şöyle:

Bursa son başvuru tarihi9 Nisan 2021
Sonuçların açıklanma tarihi10 Mayıs 2021
Masterın başlangıç tarihi30 Ağustos 2021

Burs miktarları ve okul ücreti şu şekilde:

%60 burs ile okul ücreti11.600 Euro
%50 burs ile okul ücreti14.500 Euro
%40 burs ile okul ücreti17.400 Euro
%20 burs ile okul ücreti23.200 Euro

Proje formatı, proje dışında hazırlanacak evrak listesi, yarışma metni, yarışma başvuru formu ve diğer bütün sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bilgi alabilirsiniz. Vera Eğitim olarak Domus Academy’nin Türkiye temsilciliğini 10 yılı aşkın süredir yürütüyoruz. Öğrencilerimize nasıl hazırlanmaları konusunda ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz. Katılacak olan bütün öğrencilere şimdiden başarılar dileriz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, Domus Academy, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın