İtalya’da Food Design Masterı

İtalya’da niş bir alanda master yapmak isteyenler için Milano’da Scuola Politecnica di Design Food Design masterı başvuruları açıldı. Food Design masterının 9. editionı bu sene Mayıs ayında başlıyor.

Scuola Politecnica di Design – Master in Food Design

Başlangıç tarihi: 5 Mayıs 2021

Bitiş tarihi: Haziran 2022

Eğitim dili: İngilizce

Eğitim ücreti: 16.600€

Master programı IULM Üniversitesi ile ortaklaşa veriliyor. 60 ECTS kredi denkliği var. Mastera başvuru için en önemli kriter Food Designa olan ilginizi anlatmak. Başvuru için bir portfolyo hazırlamak ve motivasyon mektubu yazmak gerekiyor. Hazırlık yaparken nelere dikkat etmeniz gerekiyor, önemli noktalar neler sizlere yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz.

Vera Eğitim – SPD Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Food Design, IULM, SPD, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın