İtalya’daki İngilizce mimarlık sınavı için online hazırlık kursu

İtalya’da İngilizce mimarlık okumak isteyenler lisenin son sınıfından mezun oldukları yıl Eylül ayında İtalya’daki mimarlık devlet okulları sınavına giriyorlar. Sınavda sanat tarihi, mantık, çizim, matematik ve fizik derslerinden sorular oluyor. Sınav hazırlık gerektiren bir sınav. Özellikle sanat tarihi, mantık sorularında öğrenciler zorlanıyor. Bizim tavsiyemiz İtalya’da mimarlık okumak isteyen öğrenciler için lise 2,3 ve son sınıflarda sınava sıkı çalışmaları. Sınav hazırlığı yapmak isteyenler için güzel bir haberimiz bu sene Linguaviva’nın sınav hazırlık kursu online olarak da yapılacak.

Online kurs ile ilgili önemli bilgiler şöyle:

Tarihi: 08 Mart 2021 – 25 Haziran 2021

Süresi: 16 hafta

Ders saatleri: Toplamda 120 ders yapılacak, dersler 45 dakika sürmektedir.

Eğitim dili: İngilizce

Eğitim ücreti: 1.470€ + 50€ (kayıt ücreti) = 1.520€

MİMARLIK – İngilizce

Art History – 40 ders

Drawing & Visualization – 30 ders

Maths – 15 ders

Physics – 15 ders

Logical Reasoning – 20 ders

Kursa başvuru yapmak ve kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin kaydınızı tamamlayalım. Vera Eğitim Linguaviva Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Politecnico di Milano, Politecnico di Torino, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Devlet Okulları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın