Online ders: IULM Hospitality and Tourism Management

Korona döneminde İtalya’daki birçok üniversitenin online etkinlikleri oluyor. Bugün turizm yönetimi, turizm işletmeciliği okuyan öğrenciler için güzel bir haberimiz var. IULM Hospitality and Tourism Management master programı ile ilgili online bir ders yapılacak.

Online etkinlik takvimi:

Tarihi: 21 Ocak Perşembe günü

Saat: 17:00 (Türkye saati ile)

Etkinlik süresi: 60 dakika

İlk 45 dakika: Profesör Martha Friel tarafından online bir ders olacak. Konu: Creative tourism and Made in Italy: new opportunities for destinations and the travel industry

Son 15 dakika: IULM kayıt ofisi tarafından master eğitimi başvuru koşulları, kabul şartları anlatılacak.

Etkinliğe kayıt olmak için aşağıdaki kayıt formunu doldurup kaydınızı oluşturabilirsiniz. Etkinlik ücretsizdir. Vera Eğitim – IULM Türkiye resmi temsilcisi

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, IULM, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın