IED Üniversite Tanıtım Günleri 1- 5 Şubat 2021

En eski okullarımızdan IED ile ilgili bir haberle bugün karşınızdayız. IED Üniversitesi, Milano, Roma, Torino ve Floransa’da şubeleri bulunan büyük bir üniversite. Sadece tasarım alanlarında değil, marka yönetimi ve pazarlama, müzecilik, ses, görüntü, grafik, tekneler ve daha bir çok spesifik alanda üniversite ve master eğitimleri sunuyor.

1 – 5 Şubat tarihleri arasında okulun tanıtım günleri olacak. Bu sene elbette online. Katılmak isteyenler bize Ad, Soyad, telefon ve emaillerini ileterek veya aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirler. Bu etkinlikler yıllardır on campus, yani İtalya’da yapılırdı. Türk aileler için çoğu zaman gidip katılmak mümkün olmazdı. Bu sene online olması dezavantaj gibi dursa da, aslında erişim bakımından kolaylık sağlıyor. Etkinliğe çocuklarını İtalya’da Üniversite okutmak isteyen ebeveynler ve çocukları katılabilir. Etkinlik kapsamında bölüm başkanlarının konuşmaları, sanal okul turu, tasarım workshopları (mini tasarım dersleri) ve daha bir çok aktivite olacak. Eğer çocuğunuz İtalya’da okusun diye bir düşünceniz varsa, sizde yeni pencereler açacağına inanıyoruz. Ayrıca isteyen ve hazır olan öğrenciler birebir motivasyonal mülakat talep edip, bavuru sürecini hemen başlatabilecek. Öncesinde bizden destek isteyebilirsiniz. Vera Eğitim IED’in resmi Türkiye kayıt ofisidir. Portfolio desteği, motivasyon mektubu yazmak gibi başvuru hazırlıklarından, konsolosluk randevusu alma, formları doldurma gibi vize prosedürlerine kadar bütün destek ve yardımlarımız ücretsizdir.

Detaylı bilgi veya IED Tanıtım Günleri’ne katılmak için aşağıdaki formu doldurabilir, veya vera@veraedu.com adresine Türkçe olarak mail atabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı IED, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın