Domus Academy Online Etkinlikleri – Ocak 2021

Pandeminin eğitim üzerindeki olumsuz etkilerinden bir önceki yazımda oldukça bahsettim. Olumsuz etkilerinin yanı sıra olumlu yanları da oldu. Örneğin ücretsiz olarak bir çok online eğitim ve aktivite bulmak mümkün oldu. Buradaki asıl zorluk, veri yığınının içerisinde, nitelikli olan bilgiye ulaşmak. Bu noktada biz devreye giriyoruz ve sizin için süzdüğümüz yararlı etkinlikleri buradan duyuruyoruz. Eğer sanat ve tasarım ile ilgileniyorsanız, hayallerinizden biri İtalya’da eğitim almak ise bloğumuzun anasayfasındaki kutucuğa email adresinizi bırakıp, bu yazıların düzenli olarak size gönderilmesini sağlayabilirsiniz veya bizi @veraegitim instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Konumuza gelecek olursak, Domus’un bu ayki bize göre oldukça verimli online etkinlikleri şöyle:

  • Open Day Etkinliği: 16 Ocak günü İtalya saati ile sabah 10:00’da başlayacak.
  • Elisa Chiodo ile portfolio tüyoları: 11 Ocak yine İtalya saati ile saat 12:00’de başlıyor.

Tamamen ücretsiz olan bu etkinliklere katılmak için bize iletişim bilgilerinizi göndermeniz yeterli. Aşağıdaki formu doldurun, katılım linkini size iletelim. Bunun dışında birebir size özel, portfolio değerlendirme etkinliğine katılmak isterseniz, telefon numaranızı içeren bir email göndermenizi rica ediyoruz vera@veraedu.com adresine. Eğer bu dönemde siz de atıl zaman geçirdiğinizi, eski performansınızı tutturamadığınızı düşünüyorsanız, yeni yıl hedefi olarak harekete geçin ve kendinizi geliştirmek için bir adım atın!

Vera Eğitim, Domus Academy Türkiye resmi kayıt ofisidir. Buradaki sekreterlik ofisi gibi çalışmakta olup, öğrencilerimizden hiçbir ücret almıyoruz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın