Domus Academy burs başvuruları ne zaman açılıyor?

Domus Academy’de master yapmak isteyenlerin yakından takip ettiği master burs yarışmalarının yakın bir tarihte açıklanmasını bekliyoruz. Burslar başvuruları için öğrencilere her sene bir proje konusu veriliyor. Proje konusu her bölüm için farklı. Proje konuları belli olmadan önce burs başvurusu için nasıl hazırlık yapabilirsiniz, hangi belgelerinizi hazır edebilirsiniz size yardımcı oluyoruz.

Proje konusu açıklandığı zaman belli bir süre veriliyor. Bu sürede hem projeye odaklanmak hem de diğer belgeleri hazırlamak (portfolyo, motivasyon mektubu gibi) zor olabiliyor. O yüzden öğrencilerimizle proje harici belgeleri önden hazırlıyoruz. Böylece proje konusu belli olduğunda direk projeye odaklanabiliyorsunuz.

Aşağıdaki formu doldurup listeye adınızı yazdırın burs yarışmasından önce siz haberdar olun!!! Sizi arayalım önden neler hazırlanacak sizi bilgilendirelim.

Vera Eğitim – Domus Academy Türkiye resmi partneri, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Vera Eğitim, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın