Domus Academy yenilik: 15 haftalık kurslar

Domus Academy’den bir yenilik haberi ile haftaya başlıyoruz. Bu sene ilk defa master programları dışında Domus Academy’de 15 haftalık kurslar açılıyor. Kurslar Domus Academy Milano kampüsünde verilecek.

Eğitim tarihleri

First intake: 15 Şubat 2021 – 28 Mayıs 2021

Second intake: 6 Nisan 2021 – 16 Temmuz 2021

Eğitim dili

İngilizce

Eğitim ücreti

8.500€

Eğitim kimlere yönelik?

Üniversite mezunları ya da ilgili alanlarda iş tecrübesi olanlara yönelik

Programlar

Design AreaExperience AreaFashion AreaBusiness Area
Interior & Living DesignInteraction DesignFashion DesignBusiness Design
Product DesignService DesignFashion ManagementLuxury Brand Management
Urban Vision & Architectural DesignVisual Brand DesignFashion Styling & Visual Merchandising 

Eğitimler teorik dersler + workshop şeklinde yapılacak. Domus Academy 15 haftalık kurslarına başvuru için hangi belgeler hazırlanacak, kayıt süreci nasıl olacak detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Domus Academy Türkiye resmi partneri olduğumuz için danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Vera Eğitim, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın