Politecnico di Milano – Master in Design for Food

Geçtiğimiz hafta Politecnico di Milano ile zoom toplantımız vardı. Toplantıda edindiğimiz yeni açılan Master in Design for Food programı ile ilgili bilgileri sizler için derledik. Spesifik bir alanda master yapmak isteyenler için çok güzel bir imkan.

Master in Design for Food Genel Bilgiler

Başlangıç tarihi: Ocak 2021

Eğitim süresi: 12 ay

Eğitim dili: İngilizce

Eğitim ücreti: 16.500€

Master in Design for Food programı 60 ECTS değerinde. Eğitimin içerisinde yaklaşık 3 aylık (470 saatlik) staj imkanı var.

Master in Design for Food Program Planı

Master programı teorik dersler, workshoplar, eğitim gezileri ve stajdan oluşuyor.

Master in Design for Food programı ile ilgili detaylı bilgi almak, başvuru koşullarını öğrenmek için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Food Design, Polidesign, Politecnico di Milano, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Devlet Okulları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın