Marangoni’den yenilik haberi

Istituto Marangoni’den bir yenilik haberi geldi. Istituto Marangoni öğrencilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Artık mezun öğrencilerin en iyi projeleri Istituto Marangoni ve Vogue Italia işbirliği ile dijital bir şekilde sergilenecek. Bu yenilikçi dijital platform sayesinde, Moda (Fashion Design, Fashion Business and Fashion Styling), Sanat, İç Mimarlık, Ürün ve Görsel Tasarım programlarından mezun olanlar projelerini göstermek için bir şansa sahip olacaklar.

Ayrıca fijital platformda, Istituto Marangoni tarafından Vogue Italia ve Elle Decor işbirliği ile mezunlarla, dünyaca ünlü tasarımcılarla düzenlenen bir dizi söyleşi ve özel röportajlar olacak.

Istituto Marangoni master ve üniversite eğitimleri ile ilgilenenler bloğumuzu takipte kalın. Yakın zamanda Şubat dönemi master bursları ve Istituto Marangoni yetkilisi ile online bire bir görüşme için duyurularımız devam edecek. Istituto Marangoni ile ilgili tüm duyurular ve yenilikler için duyuru listemize kayıt olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurup iletmeniz yeterli.

Vera Eğitim Istituto Marangoni Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Bag Design, Bölümler, Brand Management, Design Management, Fashion business, Fashion Buying, Fashion Design, Fashion management, Fashion Startup, Fashion Styling, Furniture design, Graphic Design, Home Collection, Interior Design, Jewelry Design, Marangoni, Product Design, Shoe Design, Vera Eğitim, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın