Domus Academy Online Open Day

Domus Academy master programları ile ilgilenenler için güzel bir haberimiz var. Domus Academy’de master yapmak isteyenler için online bir etkinlik düzenlenecek. Katılmak isteyenler evlerinden, işyerlerinden internet ortamının olduğu herhangi bir yerden bu etkinliğe katılabilecek.

Domus Academy Online Open Day

Tarih: 7 Kasım 2020, Cumartesi günü

Saat aralığı: 10:00 – 12:30 ya da 16:00 – 18:30 (İtalya saati ile)

Online etkinlikte neler olacak?

Online etkinlikte Domus Academy master imkanları ve masterdan sonra kariyer fırsatları ile ilgili canlı toplantılar olacak. Bu toplantılardan sonra her master programı için ayrı bir soru-cevap oturumu olacak. Master programlarının bölüm başkanları bu oturumlarda katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Etkinliğe katılmak için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık hizmeti

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Vera Eğitim, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın