Domus Academy ile görüşme ve burs imkanı

Domus Academy’nin Şubat 2021 başlangıçlı master programları için burs yarışmaları açıldı. Her bölümden beş öğrenciye %60’a kadar burs veriliyor. Yarışmaya başvurmak için son gün 23 Ekim 2020. Yarışma metinlerini bloğumuz http://www.italyada.net üzerinde tek tek paylaşmıştık. Başvurmak istediğiniz bölümün proje konusunu bize mail atarak edinebilirsiniz: vera@veraedu.com

Domus Academy’deki bölümler şöyle:

Interior and Living Design

Urban Vision and Architectural Design

Product Design

Business Design

Luxury Brand Management

Service Design

Visual Brand Design

Interaction Design

Fashion Design

Fashion Management

Fashion Styling and Visual Merchandising

Bursa başvuracak öğrencilerimize destek olma amacıyla Domus’un ön başvurulardan sorumlu yekilisi Davide Forloni’den Vera Eğitim’e özel bir görüşme istedik. Son başvuru tarihinden 1 hafta önce öğrencilerin portfoliolarını online olarak değerlendirecek. Fikir verecek, düzeltmelerini iletecek. Böylece öğrencilerimiz yarışmaya katılırken daha emin olabilecekler.

Bu etkinliğimizi ilk defa Mart ayında düzenledik. Toplam 5 öğrencimiz bu sayede burs kazandı ve şimdi Domus’ta mastera burslu olarak başlıyorlar. Çok faydalı olan bu etkinliği sonbaharda da tekrarlamaya karar verdik.

Merak edenler için İtalya’da eğitimin devam ettiğini belirtelim. İlk dönem çoğu üniversite blended olarak (yarı online yarı fiziki) açıldı. Şubat başlangıç dönemi için öngörülen eğitimin online olmayacağı yönünde.

Sorularınız ve ücretsiz olarak düzenlediğimiz bu etkinliğe katılım için aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçin. Domus Academy yetkilisi Davide Forloni Domus’a basvuracak olan adayların portfoliolarını değerlendirecek. Her öğrenciye yarım saat ayrılacak. Etkinliğimiz 16 Ekim Cuma günü. Herkese şimdiden başarılar diliyoruz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın