Domus Academy Business Design burs yarışması

Domus Academy’nin Şubat 2021 başlangıçlı, 1 yıl süren, denkliği olan, İngilizce dilindeki Business Design master programı için burs yarışması sonunda açıldı. Bu seneki yarışma sponsoru AKQA. Yarışma konusu, Designing for Good.

Yarışmaya katılmayı düşünen öğrenciler için önce özetle tarihleri paylaşalım.

Burs takvimi şu şekilde:

Bursa son başvuru tarihi23 Ekim 2020
Sonuçların açıklanma tarihi29 Ekim 2020
Masterın başlangıç tarihi15 Şubat 2021

Okulun normal ücreti 29000 Euro. Burs oranları ve bu oranlara denk düşen okul ücretlerini sizin için bir tabloda düzenledik.

Burs miktarları ve okul ücreti şu şekilde:

%60 burs ile okul ücreti11.600 Euro
%50 burs ile okul ücreti14.500 Euro
%40 burs ile okul ücreti17.400 Euro
%20 burs ile okul ücreti23.200 Euro

Yazının burasına kadar okumaya devam ettiyseniz, kalanlarla beraber brainstorming yapabiliriz. Proje konusunu kısaca özetlemeye çalışayım. Yalnız yoruma açık olduğundan mutlaka bizden orjinal metni istemeyi unutmayın: vera@veraedu.com

Covid dönemi başta olmak üzere, firmalar için yeni müşteriler kazanmak ve mevcut müşterileriyle sadakat üzerine dayalı bir ilişki kurmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Mevcut pazarlama ve iletişim yöntemlerinin yanına firmalar surdürülebilirlik, sosyal projeler gibi kampanyalar ekliyorlar. Yarışmaya katılacak adaylardan, bütün bunları göz önünde bulunduran genç ve innovatif bir marka seçmeleri ve bu markayı detaylıca anlatmaları isteniyor. Yarışmaya katılacak öğrencilere bir diğer tavsiyemiz de AKQA reklam ajansını detaylıca incelemeleri. Malum jüride onlar olacak, bursa sponsor olan firma.

Daha detaylı konuşmak, yarışma konusu üzerine tartışmak, başvuru formunu edinmek, metni edinmek ve buna benzer diğer sorularınız için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Vera Eğitim, Domus Academy resmi Türkiye temsilcilik ofisidir ve danışmanlık ücreti alınmamaktadır.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Business Design, Domus Academy, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın