NABA online open day

8 Eylül Pazartesi günü üniversite ve master programları ile ilgili başvuru, konaklama, burs gibi tüm bilgileri paylaşmak için NABA online platformda kapılarını öğrencilere açıyor.

Online open day saat 10:30’ta başlayacak. Öğrenciler, 24 saat boyunca platform üzerinden master ve üniversite programları ile ilgili tüm materyalleri indirebilecekler. Soruları olan öğrenciler Naba’nın danışmanlarıyla bire bir görüşüp sorularını sorabilecekler. İlk defa 10:30-17:30 arası öğrencilerin istedikleri zaman aralığında bağlanabilecekleri bir Zoom Room olacak.

Naba online open day e kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim NABA Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Communication Design, Contemporary arts markets, Creative Advertising, Drawing and painting, Fashion Design, Fashion Styling, Graphic Design, Interior Design, NABA, Painting and Visual Arts, Photography and Visual Design, Product Design, Service Design, Visual Arts and Curatorial Studies, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın