NABA master bursu -Şubat’ta başlayan masterlar için

Naba’da 18 Şubat’ta başlayacak master programları için bu sene burs yarışması erken açıldı. Bugün okuldan duyuruyu alır almaz sizlerle paylaşmak istedik. Bu seneki burs yarışması geçtiğimiz yıllardan farklı. Bursa portfolyo ile başvuru yapılıyor, ek bir proje istenmemiş. Bir diğer farklılık da burs miktarı. Toplamda 20 öğrenciye %50 burs verilecek. Lafı fazla uzatmadan burs detaylarını paylaşayım.

Burs hangi bölümler için geçerli?

2 yıllık master programları
Communication Design
Interior Design
Product and Service Design
Fashion and Textile Design
Visual Arts and Curatorial Studies
New Technologies for Arts
Social Design

Burs miktarı ne kadar?

Eğitim ücreti üzerinden toplamda 20 kişiye %50 burs verilecek.

%50 burs ile yıllık eğitim ücreti 8.820 Euro oluyor.

Burs ile ilgili önemli tarihler neler?

Yarışmaya son başvuru02 Ekim 2020
Sonuçların açıklanması12 Ekim 2020
Kazananların kaydı19 Ekim 2020
Masterın başlangıcı18 Şubat 2021

Burs başvurusu için hangi belgeleri hazırlayacaksınız, hangi formları dolduracaksınız bilgi almak isteyenler aşağıdaki iletişim formunu doldurup bize iletebilir.

Sorularınız için ve başvurunuzu beraber hazırlamak için her zaman yardıma hazırız. NABA’nın Türkiye’deki resmi temsilcilik ofisi olduğunu, NABA’nın Türkiye ofisi gibi çalıştığımızı ve hiçbir aşamada öğrencilerimizden ücret almadığımızı hatırlatalım. Bütün öğrencilerimize başarılar dileriz! Sizden gelecek olan soruları heyecanla bekliyoruz. Unutmayın Türkiye’den her sene en az 1 öğrencimiz NABA bursunu kazanıyor ve biz de bununla gurur duyuyoruz. “Ben kazanamam diye düşünmeyin” Başvurması bedava olan bu yarışmaya mutlaka katılın, tabi planlarınızın arasında İtalya’da master yapmak varsa!

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Communication Design, Fashion Design, Interior Design, NABA, Product Design, Service Design, Visual Arts and Curatorial Studies, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın