Kıymet vermek

Pandeminin yoğun olduğu karantina günlerinde hepimizin düşünecek, sorgulayacak çok zamanı oldu. Ne yapıyorum? Ne istiyorum? Nereye gidiyorum? Bu süreçte çevremde radikal kararlar alanlar oldu. Hayatı sorguladığımız bu dönem en çok da sevginin, değer vermenin, emek vermenin önemini anladık.

Kurulduğumuz ilk günden beri özveriyle çalışıyoruz. Vera Eğitim olarak işimizi çok severek, tutkuyla yapıyoruz. İşimizin en güzel kısımlarından biri yıllar önce İtalya’ya gönderdiğimiz bir öğrencinin bize ulaşıp girdiği işten, başarılarından gururla bahsetmesi ve hayatının dönüm noktasının bizim motivasyonumuz ve heyecanımızla ona destek verdiğimiz İtalya’da eğitim almaya karar vermesi olduğunu söylemesi. Hatırlanmak, önemsenmek, teşekküre layık bulunmak parayla satın alınamayacak şeyler.

Dün de bu duyguları paylaştığımız, gururlandığımız ve sevindiğimiz bir gün oldu. Sürpriz bir anda çalan kapı ve bu çiçekler bizi çok mutlu etti. Birlikte nice güzel başarılara, heyecanlara…fiori crea

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın