Domus Academy online kurslar

Haftaya güzel bir haber ile başlıyoruz. Cuma günü Domus Academy ile bir skype görüşmemiz vardı. Domus Academy’de bu sene ilk defa açılacak online kısa süreli kurslar hakkında konuştuk. Sizler için bu bilgileri derledik.

Domus Academy’de açılacak online kısa süreli kurslar hangi alanda olacak?

Fashion, Business, Design ve Experience alanlarında olacak.

Online kurslar hangi tarihlerde başlıyor ve bitiyor?

28 Eylül 2020 – 23 Ekim 2020

18 Kasım 2020 – 19 Aralık 2020

11 Ocak 2021 – 5 Şubat 2021

Online kursların eğitim süresi ne kadar?

Domus Academy’deki online kurslar 4 hafta sürüyor. Toplamda 60 saatlik bir eğitim süresi var. Haftaiçi 5 gün 2,5 saat, cumartesi günü sabah ya da öğlenden sonra 2,5 saat şeklinde.

Online kursların eğitim ücreti ne kadar?

4 haftalık online kursun eğitim ücreti 2,500€.

Domus Academy’deki online kurslarla ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin, sizi bilgilendirelim. Vera Eğitim – Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Graphic Design, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Visual Brand Design, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın