Polidesign Open Day

Her aktivitenin dijital ortama geçtiği bugünlerde bir duyuru da Polidesign’dan geldi. Polidesign bu seneki Open Day aktivitesi 15 ve 16 Temmuz tarihlerinde online olarak gerçekleştirecek.

polidesign logo

Polidesign, bildiğiniz üzere uzmanlık alanlarında master eğitimleri veriyor.

Yani Polidesign’da sadece iç mimarlık masterı bulamıyorsunuz. Ama service design, toy design, yacht design ya da lighting design gibi alanlarda master programları bulmanız mümkün.

Pandeminin devam ettiği bu günlerde evde oturmaktan sıkılan öğrencilere tavsiyemiz bir yerden başlamaları. Önümüzdeki ilk dönem bazı üniversitelerde eğitim online olabilir, fakat bize göre bu rekabetçi dünyada beklemek fayda getirmiyor ve her geçen gün bir şeyleri başarmak daha da zorlaşıyor.

Polidesign open day’e katılmak için vera@veraedu.com ve bilgi@veraedu.com adreslerine CV’nizle beraber bir email göndermeniz yeterli. Firmamız Vera Eğitim Polidesign’ın resmi Türkiye temsilcilik ofisidir.

Herkese başarılar dileriz!

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Lighting design, Polidesign, Service Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın