Bilgi öğrencilerine Domus’ta indirimli master

Domus Academy’de master yapmak isteyen Bilgi Üniversitesi mezunlarına güzel bir haberimiz var. Domus Academy 28 Ekim 2020 başlangıçlı master programları için Bilgi Üniversitesi öğrencilerine %25 Bilgi indirimi var. Bilgi indirimi bu sene son, sadece 28 Ekim başlangıçlı masterlar için geçerli olacak.

Domus Academy master programları

Interior and Living Design

Urban Vision and Architectural Design

Product Design

Business Design

Luxury Brand Management

Service Design

Visual Brand Design

Interaction Design

Fashion Design

Fashion Management

Fashion Styling and Visual Merchandising

Master başlangıç tarihi 28 Ekim 2020. Eğitim süresi 1 yıl. 60 kredi değerinde ve bir yıllık eğitimin içerisinde 8 haftalık staj var.

Eğitim ücreti %25 Bilgi indirimi ile 28.600€ yerine 21.450€ oluyor.

Domus Academy master başvuruları için hangi belgeler hazırlanacak detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin, sizi arayalım.

Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi temsilcilik ofisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Burs yarışması, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, fashion management, Fashion Styling, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın