Naba online open week

Naba üniversite ve master programları ile ilgilenen öğrencilere güzel bir haberimiz var. Önümüzdeki hafta boyunca Naba online bir open week yapacak. Her gün belli bölümler için online olarak kapılarını öğrencilere açacak.

İşte online open week planı:

8 Haziran Pazartesi:

Media Design and New Technologies Area and Set Design Area (örn BA in Set Design, BA in Digital Production, BA in Media Design and Multimedia Arts bölümleri)

9 Haziran Salı:

Communication and Graphic Design Area (örn Master in Creative Advertising, MA in Communication Design, BA in Graphic Design and Art Direction bölümleri)

10 Haziran Çarşamba:

Fashion Design Area (örn BA in Fashion Design, MA in Fashion and Textile Design bölümleri)

11 Haziran Perşembe:

Design Area (örn BA in Design, MA in Interior Design, MA in Product Service Design bölümleri)

12 Haziran Cuma:

Visual Arts Area (örn BA in Painting and Visual Arts, MA in Curatorial Studies, Master in Photography, Master in Contemporary Art Markets bölümleri)

Open Week boyunca her gün 2 canlı oturum olacak. İlk oturum sabah 11.00’de (Türkiye saati ile) ikinci oturum öğleden sonra 16.00’da (Türkiye saati ile) olacak.

Canlı oturumlar sırasında başvuru için portfolyo nasıl hazırlanmalı anlatılacak. Konaklama, burs, kayıt prosedürleri ile ilgili soruları olanlar bire bir sorularını sorabilecek.

Etkinliğe kayıt için aşağıdaki formu doldurup bize iletin, etkinlik kaydınızı oluşturalım.

Vera Eğitim Naba Türkiye resmi temsilciliği, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Communication Design, Contemporary arts Markets, Creative Advertising, Fashion Design, Graphic Design, NABA, Painting and Visual Arts, Photography and Visual Design, Product Design, Service Design, Visual Arts and Curatorial Studies, İtalya'da Üniversite, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın