Domus Academy master bursu -EU vatandaşları için

Domus Academy’de 28 Ekim’de başlayan master programları için burs yarışması açıldı. Bu seferki burs yarışması EU vatandaşları/EU pasaportu olanlar için. Eğitim ücreti üzerinden %50 burs imkanı var.

Burs başvurusu için istenen belgeler:

-başvuru formu

-CV

-pasaport kopyası

-motivasyon mektubu

-transkript ve diploma (yeni mezun olacaklar için öğrenci belgesi)

-İngilizce belgesi

-portfolyo (Sadece tasarım bölümleri için)

Bursa son başvuru tarihi 30 Temmuz.

%50 burs ile eğitim ücreti 10.450€ oluyor. (Burssuz eğitim ücreti 20.900€ EU vatandaşları için.)

Burs başvuru ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim – Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Burs yarışması, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, fashion management, Fashion Styling, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın