Küçük yaş için online İtalyanca kursu

Bu dönemde İtalyanca’dan uzaklaşmak istemeyen, İtalyancasını geliştirmek isteyen öğrenciler için güzel bir haberimiz var. Scuola Leonardo da Vinci 10-15 yaş arası öğrenciler için online İtalyanca kursu açıyor.

Başlangıç tarihleri: 8, 15, 22 ve 29 Haziran, 6, 13, 20 ve 27 Temmuz

Haftada 5 günlük program

Pazartesi gününden Cuma gününe haftaiçi her gün: Her gün 2 ders + 1 saatlik dijital eğitim platformu

1 haftalık program ücreti235 Euro
2 haftalık program ücreti430 Euro
3 haftalık program ücreti610 Euro
4 haftalık program ücreti790 Euro

Haftada 3 günlük program

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri: Her gün 2 ders + 1 saatlik dijital eğitim platformu

1 haftalık program ücreti175 Euro
2 haftalık program ücreti310 Euro
3 haftalık program ücreti435 Euro
4 haftalık program ücreti550 Euro

Kurs ücretine dahil olanlar: Seviye belirleme testi, haftada 2 gün online sınıf dersi, online sınıf materyalleri, dijital eğitim platformuna erişim ve kurs bitimi sertifika

Scuola Leonardo da Vinci küçük yaş grubu online İtalyanca kursu ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim – Scuola Leonardo da Vinci Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Scuola Leonardo, İtalya'da Eğitim, İtalyanca kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın