Istituto Marangoni – Virtual Open Day

Istituto Marangoni sizi Milano’daki Tasarım kampüsü için yapılacak Virtual Open Day’e davet ediyor. Milano Tasarım kampüsündeki üniversite ve master programları ile ilgili bilgi almak isteyenler aşağıdaki bilgileri ajandalarına kaydetsin!!!

Istituto Marangoni Design School – Virtual Open Day

Tarih: 23 Nisan 2020, Perşembe günü

Saat: 16:00’dan sonra (İtalya saati ile)

Etkinlik programı: Virtual Open Day Tasarım Okulu direktörünün konuşması ile başlayacak. Sonra sırayla Interior Design, Product Design ve Visual Design bölüm başkanları bu bölümlerin derslerini ve içeriklerini, yapılan projeleri, iş imkanlarını ve kabul koşullarını anlatacak. Öğrenciler konuşmalardan sonra chat ekranında sorularını sorabilecek.

Bu dijital etkinliğe kayıt oluşturmak için yazımızın en altındaki formu doldurup bize iletebilirsiniz.

Istituto Marangoni Design School’daki üniversite ve master programları şöyle:

Üniversite programları (3 yıl)

Interior Design

Product Design

Visual Design

Master programları (1 yıl)

Contemporary Interior Design

Surface & Textile Design

Product & Furniture Design

Fine Jewellery Design

Design Management

Evinizdeki bilgisayardan dijital olarak bağlanıp etkinliğe katılabiliyorsunuz. Dijital etkinliğe katılım ücretsizdir. Etkinliğe katılmak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Design Management, Interior Design, Jewelry Design, Marangoni, Product Design, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın