NABA Communication Design master bursu

Naba Communication Design master programı için burs başvuruları açıldı. Bursa başvuru yapacaklardan bir proje hazırlamaları isteniyor. Sponsor firma Freeda.

-Burs başvurusu ile ilgili tavsiyemiz sponsor firma “Freeda”yı mutlaka önden inceleyin. Freeda yeni nesil kadınları hedef alan bir medya şirketi. Burs değerlendirme ekibinde bu firmadan da kişiler olacak.

-Yarışmanın konusu “Freeda’s Cup”. Freeda, otomotiv sektörüne yönelik bir ürünün tanıtılması için, 18 ile 34 yaş arası kadınları hedefleyen online “iletişim kampanyası” düzenlemek istiyor. Bursa başvuru yapanlardan istenen bu ürünü hedef kitleye en iyi şekilde duyurmak. Burs orjinal metnini yazının en altındaki formu doldurup mutlaka bizden isteyin.

Burs yarışması ile ilgili genel bilgiler ise şöyle:

NABA YÜKSEK LİSANS BURS TAKVİMİ
Yarışmaya son başvuru24 Nisan 2020
Sonuçların açıklanması8 Mayıs 2020
Kazananların kaydı15 Mayıs 2020
Masterın başlangıcı23 Eylül 2020

Son gün 24 Nisan. O güne kadar projenizi ve diğer belgelerinizi hazırlamanız gerekiyor. Masterın başlangıç tarihi ise 23 Eylül. Yani bu tarihe kadar mezun olmuş olmak gerekiyor.

Ücretler ve burs oranlarıyla ilgili bilgiler ise aşağıdaki gibi:

NABA’nın yüksek lisans ücretleri 1 yıllık 17360 Euro. Her bölümden toplam 3 kişiye burs veriliyor. Burs oranları ve bu oranların tekabül ettiği okul ücretleri ise aşağıdaki gibi:

NABA 2 yıllık yüksek lisans ücretleri
KAZANILAN BURS ORANIBURSLU OKUL UCRETI
% 508680 Euro
% 4010416 Euro
%3012152 Euro

Sorularınız için ve başvurunuzu beraber hazırlamak için her zaman yardıma hazırız. NABA’nın Türkiye’deki resmi temsilcilik ofisi olduğunu, NABA’nın Türkiye ofisi gibi çalıştığımızı ve hiçbir aşamada öğrencilerimizden ücret almadığımızı hatırlatalım. Bütün öğrencilerimize başarılar dileriz! Sizden gelecek olan soruları heyecanla bekliyoruz. Unutmayın Türkiye’den her sene en az 1 öğrencimiz NABA bursunu kazanıyor ve biz de bununla gurur duyuyoruz. “Ben kazanamam diye düşünmeyin” Başvurması bedava olan bu yarışmaya mutlaka katılın, tabi planlarınızın arasında İtalya’da master yapmak varsa!

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Burs yarışması, Communication Design, NABA, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın