NABA yaz kursu bursu kazanan öğrencilerimiz

naba

NABA’nın yaz kursu burs yarışmasının kazananları dün açıklandı. Burs kazanan tam 4 tane öğrencimiz oldu, inanılmaz mutlu ve gururluyuz.

İşte kazananlar:

Aslı Uğur

Melisa Sütçü

Lara Bayraktaryan

Eyna Türker

Her birini tek tek tebrik ediyoruz. Emek verdiler ve hakkını aldılar. Bize de bu gururu yaşamak kaldı. Burs kazanan öğrenciler NABA’da %50 indirim ile yaz kursuna katılacaklar. 1795 Euro yerine 897.5 Euro ödeyecekler.

Siz de yarışmaları mutlaka değerlendirin. Ben kazanamam diye düşünmeyin. Her sene mutlaka Vera Eğitim öğrencilerinden burs kazanan oluyor. Öğrencilerimize fikir vermeye çalışıyoruz, eski senelerden kazananların projelerini gösteriyoruz veya bunları anlatıyoruz, elimizden gelen bütün yardımı ve desteği veriyoruz.

Kazanan öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyoruz. Daha nice başarılara hep beraber

Vera Eğitim, NABA Türkiye kayıt ofisi, vera@veraedu.com

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Öğrenci geribildirimleri, Burs yarışması, NABA, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Yaz Kursu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın