İtalya’da Ayakkabı Tasarımı

Shoe Course Ars Sutoria Vera Egitim

İtalya’nın en bilindik moda ve tasarım okulları son yıllarda aksesuar tasarımı, ayakkabı tasarımı, çanta tasarımı gibi programlarını açmaz oldu.

Bugün size hem bu ihtiyacı karşılayacak, hem de uzun süredir üzerine makale paylaşmadığımız farklı bir okuldan bahsedeceğim: Ars Sutoria School, Milano

Ars Sutoria, Milano’da yer alan 70 yılın üzerinde geçmişi olan bir ayakkabı okulu. Diğer okullardan en belirgin farkı “üretim” üzerine eğitim vermesi. Yani tasarımdan ziyade yapmak üzerine. Zanaatkarlık ve seri üretim üzerine. Alanında sadece İtalya’nın değil, dünyanın da önde gelenlerinden. Araştırdığınızda bu sözlerime hak verecek ve benzerinin olmadığını göreceksiniz.

Eğer İtalya’da ayakkabı tasarımı üzerine eğitim almak istiyorsanız, ayakkabı alanında bir marka yaratmak istiyorsanız, aile işiniz ayakkabı üzerineyse ya da üniversitede design okuyup üretimin nasıl olduğuna dair bilgi edinmek istiyorsanız Ars Sutoria’nın eğitimleri sizi tatmin edecektir.

2020 yılının ilk günlerinde okullardan yeni fiyat bilgileri, açılan ve kapanan programlarla ilgili sayfalarca bilgi ve döküman gelirken bunları basite indirgeyerek ve üzerine detaylı çalışarak olabilecek en anlaşılır ve kolay özetleri hazırlamak için emek veriyoruz. Aşağıdaki özeti de uzun sürede sizin için hazırladık.

Öncelikle ayakkabı eğitimi için ne kadar süre ayırmak istediğinizi belirleyin. Ona göre seçim yapmanız daha kolay olacaktır. Firmamız Vera Eğitim, 15 yılı aşkın süredir sadece İtalya’daki üniversitelere öğrenci gönderen, kendi alanında deneyimli bir temsilcilik ofisidir. Ars Sutoria’nın da resmi Türkiye temsilcilik ofisiyiz. Bize hiç bir aşamada ücret ödemesiniz, okulun websitesinde yazan fiyatlar geçerlidir.

Ars Sutoria’da ayakkabı eğitimlerinin yanı sıra çanta üzerine de eğitimler bulunuyor. Bugün sadece ayakkabı üzerine olan eğitimleri sizle paylaşıyoruz. Bloğumuzu ve Instagram sayfamızı (@veraegitim) takip edin, diğer bilgileri de kısa zamanda paylaşıyor olacağız. Detaylı bilgi almak isteyenler vera@veraedu.com adresine mail atabilir veya aşağıdaki irtibat formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirler.

Ayakkabı üzerine eğitimler

1 Yıllık Program
3 Aylık Program
1 Aylık Programlar
Shoe One Year

Toplam 30 Hafta

21 700 Euro

Başlangıç tarihleri Nisan veya Eylül

Shoe Pattern Making and Prototyping

Toplam 12 hafta

9250 Euro

Başlangıç tarihleri Nisan veya Eylül

Shoe Design

4 hafta

3500 Euro

Başlangıç tarihleri Nisan, Temmuz veya Kasım

Shoe 3D Digital Design

4 hafta

3500 Euro

Başlangıç tarihleri Mart, Haziran veya Ekim

Sneaker Course: Design, patternmaking and prototyping

4 hafta

4000 Euro

Başlangıç tarihleri Nisan, Temmuz veya Kasım

Shoe making: pump, sandal, oxford, mocassin

4 hafta

4500 Euro

Başlangıç tarihleri: Şubat, Mayıs veya Eylül

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Bag Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın