NABA master programlarındaki yenilikler

İtalya’daki okullarda Noel Tatili yarın itibariyle başlıyor. Okullar 6 Ocak’ta iş başı yapacaklar. Tatile girmeden NABA’dan master programları ile ilgili güncel bilgiler geldi. Master programlarında 2 önemli yenilik var. Hemen sizlerle paylaşmak istedik.

Birincisi Product Design master programı Product and Service Design olarak revize edildi. İkincisi ise 2 yeni master programı açılıyor. İlki Social Design, ikincisi New Technologies for Arts. Bu yeniliklerle birlikte Naba master programları ile ilgili güncel bilgilere beraber bakalım.

NABA 2 yıllık master programları

NABA 2 yıllık master programları 120 ECTS değerinde ve YÖK onaylıdır.

Eğitim başlangıç tarihleri: 23 Eylül 2020, 18 Şubat 2021

Eğitim dili: İngilizce veya İtalyanca

Senelik eğitim ücreti: 17.500€ – EU 12.500€ 

-Product and Service Design

-Interior Design

-Social Design

-Fashion and Textile Design

-New Technologies for Arts

-Communication Design

-Visual Arts and Curatorial Studies

NABA 1 yıllık master programları

NABA 1 yıllık master programları 60 ECTS değerindedir. Eğitimin içinde 8 haftalık staj imkanı var.

Eğitim başlangıç tarihi: 23 Eylül 2020

Eğitim dili: İngilizce veya İtalyanca (Creative Advertising bölümü sadece İngilizce)

Eğitim ücreti: 19.000€ – EU 15.000€ 

-Creative Advertising

-Photography and Visual Design

-Contemporary Art Markets

Master programlarına başvuru koşulları ve hazırlanacak belgelerle ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin. Sizi arayalım. Vera Eğitim – NABA Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Communication Design, Contemporary arts markets, Creative Advertising, Fashion Design, Interior Design, NABA, Photography and Visual Design, Product Design, Service Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın