İtalya’da Noel Tatili

Yeni haftaya “Günaydın” derken, Floransa’daki moda üniversitemiz Polimoda’dan gelen bir duyuruyu paylaşmak istedik.

Polimoda noel tatili.jpg

Polimoda 21 Aralık’tan 6 Ocak’a kadar kapalı olacak. Genellikle İtalya’daki bütün üniversiteler bu tarih aralığında kapalı oluyor. O yüzden halletmek istediğiniz, hızlı sonuç almak istediğiniz ne gibi durum varsa bu hafta sonuçlandırmanızı tavsiye ederiz.

Başvuru yollama aşamasındaysanız, bu hafta tamamlayın. Erken kayıt indirimleri 10 Ocak civarı son bulur. Başvurunuz değerlendirmeye girmez. Financial aid’iniz bir an önce sonuçlansın istiyorsanız şimdiden başvurunuzu iletin. Veya cevap beklediğiniz bir durum varsa da bize haber verin, bu hafta sonuçlandırmaya çalışalım. Sonrasında en az 3 hafta yanıt almak, işleri ilerletmek mümkün olmayacak.

Herkese iyi bir hafta dileriz, bu güzel Aralık ayında emekleriniz karşılık bulsun ve mutlu, huzurlu, sağlıklı günler sizinle olsun!

Vera Eğitim, İtalyan Üniversiteleri temsilcilik ofisi, Bostancı İstanbul

vera@veraedu.com, 2019

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Polimoda, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın