Politecnico di Torino İngilizce mühendislik sınavına hazırlık

Politecnico di Torino’daki İngilizce mühendislik bölümleri sınavla öğrenci alıyor. Takip edenler bilir sınava özel bir hazırlık yapmak gerekiyor. Mimarlık, TIP gibi eğitimler için İngilizce dilinde hazırlık kursu bulmak mümkünken mühendislik sınavına hazırlık kursları çoğunlukla İtalyanca oluyor.

İngilizce mühendislik sınavı için bu yaz hazırlık yapmak isteyenlere güzel bir haberimiz var. Scuola Leonardo da Vinci‘de bu yaz İngilizce mühendislik sınavına hazırlık kursu açılıyor. Lise 3. ve lise 4. sınıfta okuyan öğrenciler kursa katılabilirler.

Scuola Leonardo da Vinci – İngilizce mühendislik sınavına hazırlık

Kurs tarihleri: 3 Ağustos 2020 – 28 Ağustos 2020 tarihleri arası

Kurs ücreti: 1.850€

Kurs süresince alınacak dersler: Mathematics and Statistics, Engineering, Physics, Chemistry

4 hafta boyunca toplam 140 tane ders alınıyor.

Kurs ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim – Scuola Leonardo da Vinci Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Politecnico di Milano, Politecnico di Torino, Scuola Leonardo, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Devlet Okulları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın