Milano’da Food Design masterı

Farklı alanlarda uzmanlaşmak isteyenler için Milano’daki Food Design masterından biraz bahsetmek istiyorum. Food Design masterı SPD (Scuola Politecnica di Design) ve IULM üniversiteleri tarafından birlikte veriliyor. Bu sene 8. section açılıyor.

Master programı ile ilgili önemli bilgiler:

Başlangıç tarihi 25 Mart 2020

Bitiş tarihi Nisan 2021

Eğitim dili İngilizce

Eğitim ücreti 16.600€ (EU öğrenciler için 13.000)

Master programının 60 ECTS kredi denkliği var. Master eğitimi 600 saatlik ders ve 3 aylık staj dönemi olmak üzere 1 yıl sürüyor.

Master boyunca Pepsico, Bahlsen Group, COOP, Whirlpool, Moooi, NaturaSì and Cioccolati Italiani gibi firmalarla projeler geliştiriliyor.

Programla ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru koşullarını öğrenmek için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim SPD ve IULM Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Food Design, IULM, SPD, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın