Marangoni Interior Design Masterı – son dakika bursu

Herkese merhaba!

Az önce aldığımız bir emaili sizinle paylaşalım istedik. Marangoni’nin Şubat 2020 başlangıçlı Interior Design master programı için bir kişiye %50 burs verilecek. Master eğitimi Milano kampüsünde veriliyor.

Burs yarışmasına katılmak için portfolio göndermek yetiyor. Detaylı bilgi için sorularınızı bilgi@veraedu.com adresine mail atabilir veya sizi aramamız için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  • Masterın ücreti 31000 Euro, burs ile beraber 15 500 Euro’ya düşüyor. Ara dönem her zaman daha az katılımcı olduğundan burs yarışmasını kazanma ihtimali diğer dönemlere göre daha yüksek. Son başvuru 9 Aralık.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Interior Design, Marangoni, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın