Scuola Leonardo da Vinci

Gessica.jpg

Scuola Leonardo da Vinci, en eski temsilciliklerimizden bir tanesi. 10 yılı aşkın süredir bu okula öğrenci gönderiyoruz. Bugün Scuola Leonardo’nun Milano şubesinden Gessica bizi ofisimizde misafir etti.

Leonardo da Vinci en eski İtalyanca dil kurslarından biri. Çok dil kursu açılır, kapanır ama onlar hep vardır. Fiyat kalite oranı olarak da en uygun okul olduklarını rahatlıkla yazabilirim.

Scuola Leonardo’nun Milano kampüsü Crocetta sarı metro hattının oraya, yeni yerine taşındı. Artık 12 sınıfı var, büyüdüler. Her sınıfa akıllı tahta eklemişler. Bunlar sundukları fiziksel yenilikler.

Bir de içerik anlamında yenilikleri var:

  • Öncelikle İtalya’daki bir çok üniversite ile anlaşmalılar. Bocconi, NABA, Domus Academy vb gibi bir çok üniversitede okuyan öğrenciler Scuola Leonardo’da indirimli fiyatlar üzerinden eğitim alıyorlar. İnternette okulun sayfasında gördüğünüz fiyatlardan da uygun fiyata.
  • İkinci yenilik IMAT ve mühendislik sınavlarına hazırlık kursu. Eğer İtalya’da devlet üniversitesinde tıp okumak istiyorsanız, veya Politecnico di Torino’da İngilizce mühendislik okumak istiyorsanız Scuola Leonardo’nun 3 haftalık hazırlık kursları birebir bu sınava hazırlıyor. 2020 yazı tarihleri ve ücretleri belli oldu, bize email atabilirsiniz: vera@veraedu.com Scuola Leonardo’nun resmi temsilcisi olduğumuzu hatırlatalım. Öğrencilerimizden hiçbir aşamada ücret almıyoruz.

Sorularınız ve merak ettikleriniz için aşağıdaki formu doldurun. Unutmayın, bütün öğrencilerimiz İtalya’da iş bulmak istiyor ama İtalyanca %90’ı bilmiyor. Masterınız 1 yıl veya 2 yıl olabilir. Sayılı zaman hızla geçiveriyor. Orada master yaparken Scuola Leonardo’nun akşam okuluna kayıt olup (8 haftalık kurs ücreti, haftada 2 akşam 18:30 – 20:00 arası, üniversite öğrencilerine 340 Euro. Aylık 170 Euro’ya İtalyanca öğrenmeye başlayacaksınız) İtalyanca’yı öğrenebilirsiniz. Şu an Milano’da olan öğrenciler için Scuola Leonardo’dan görüşme organize edebiliriz. Diğer merak ettikleriniz için bize yazın: vera@veraedu.com veya formu doldurun

 

 

 

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Scuola Leonardo, İtalya'da Eğitim, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın