IED’in yetkilisi ile portfolio etkinliği

Yoğun bir Kasım ayı geçiriyoruz. Bu güzel ayın son etkinliği IED ile Suadiye Oteli’nde Portfolio Değerlendirme. IED’den Ivan Mielzarek’i misafir edeceğiz. Bay Ivan, uluslarlarası öğrencilerin başvurularını direk kendisine ilettiğimiz ön kontrolü yapan kişi. Senede 1 defa düzenlediğimiz bu etkinliği özellikle İtalya’da IED Üniversitesi’nde interior design, product design, fashion design, fashion marketing okumak isteyen 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilere tavsiye ediyoruz.

Etkinlik planı şöyle:

  • 11:00 – 12:00 saatleri arasında IED genel sunumu. Okula giriş şartları, okulda verilen üniversite, master ve yaz kursları, öğrencilerin okul süresince yaptığı projelerden örnekler
  • 12:00 –  14:00 arasında ise, isteyen öğrencilerin adlarını yazdırarak katılacağı, birebire masa başında portfolio değerlendirme görüşmeleri. Bu görüşme sayesinde IED’in ilk yetkilisinin ağzından çizimleriniz ve portfolio sunumunuz hakkında geri bildirim alacak ve eksiklerinizi bu yönde tamamlayacaksınız.

Etkinliğimiz ücretsizdir, fakat bu sene küçük salonda olacağımızdan mutlaka kayıt yaptırmanızı (Geldiğinizde kapıda kalmamak için) rica ediyoruz.

Kayıt için aşağıdaki formu doldurabilir, veya bilgi@veraedu.com adresine, ad soyad, telefon, email, okuduğunuz okul ve sınıf bilgilerini yazarak kayıt olabilirsiniz.

Seneden bir defa olan bu kıymetli etkinliği kaçırmayın. Cumartesi günü Suadiye Oteli’nde görüşmek üzere, herkese kocaman sevgilerimizle

  • Unutmadan IED’in burs yarışması 13 Aralık 2019’a kadar devam ediyor!

IED Üniversite.jpg

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Design, Fashion Styling, Graphic Design, IED, Interior Design, Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın