Naba master eğitimi

Naba’daki master programları “Master of Arts” ve “Academic Master” şeklinde iki tip olarak açılıyor. Master of Arts olanlar 120 ECTS denkliği olan üzerine doktora da yapabileceğiniz master programları. Academic Master olanler ise bir yıllık yoğunlaştırılmış, 60 ECTS denkliği olan stajlı masterlar.

NABA 2 yıllık master programları

-Product Design

-Interior Design

-Fashion and Textile Design

-Communication Design

-Visual Arts and Curatorial Studies

Naba’daki 2 yıllık masterların hem Şubat 2020 hem de Eylül 2020 başlangıçları var. Yani 2 yıllık masterlara ara dönemde de başlamak mümkün.

Şubat 2020’de başlayan master programlarının yıllık eğitim ücreti 16.500€. (EU vatandaşları için 11.500€) Eylül 2020’de başlayan master programları için eğitim ücretleri henüz belli olmadı.

NABA 2 yıllık master programları 120 ECTS değerinde ve YÖK onaylıdır. Bu 2 yıllık masterın üzerine doktora yapabiliyorsunuz.

NABA 1 yıllık master programları

-Creative Advertising

-Photography and Visual Design

-Contemporary Art Markets

Naba’daki 1 yıllık masterların sadece Eylül 2020‘de başlangıcı var. Yani senede bir defa öğrenci alıyor.

1 yıllık masterların eğitim ücreti 2019 yılında 17.950€‘ydu. (EU vatandaşları için 13.950€) Eylül 2020 eğitim ücretleri henüz belli olmadı.

NABA 1 yıllık master programları 60 ECTS değerindedir. Eğitimin içinde 8 haftalık staj imkanı var.

Master programlarına başvuru için en önemli krite portfolyo. Portfolyo nasıl hazırlanmalı? Portfolyonun içinde kaç proje olacak? Portfolyonun boyutu ne kadar olacak? tüm sorularınızı bize yazabilirsiniz. Sizi arayıp yardımcı oluruz.

Vera Eğitim – Naba Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Contemporary arts markets, Creative Advertising, Fashion Design, Genel, Interior Design, NABA, Photography and Visual Design, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın