Kukla Gösterisi: Nadia Imperio İplerin Altında

İplik kukla oynatıcılığında önemli bir kişi olan Nadia Imperio İstanbul’da. Kukla gösterisine ilgisi olanlar için İtalyan kukla sanatçısı Nadia Imperio İplerin Altında oyunu bu hafta nerelerde olacak yazalım istedik.

31 Ekim Perşembe günü Nadia Imperio İplerin Altında kukla oyunu ile İtalyan Kültür Merkezi’nde olacak. Etkinlik saat 19.00’da başlayacak. Etkinliğe katılım ücretsiz. Etkinliğe kayıt için İtalyan Kültür Merkezi’nin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

01 Kasım Cuma günü ise Nadia Imperio İplerin Altında kukla oyunu ile 22. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali kapsamında Akbank Sanat’ta seyirci ile buluşacak. Etkinlik saat 20.30’da başlayacak. Etkinliğe katılmaz için biletlerinizi Biletix’ten alabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Genel, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın