Bulgari için sosyal medya kampanyası hazırlıyoruz -Luxury Brand Management bursu

Domus Academy’de 4 Şubat’ta başlayacak Luxury Brand Management programı için açılan burs yarışması ile %60’a kadar burs veriliyor. Burs yarışmasının sponsor firması Bulgari.

Nasıl bir proje hazırlanacak kısaca özetleyelim. Bilmeyenler için Bulgari bir Roma markası. Roma, Bulgari’nin tüm ürünleri için ilham kaynağı olmuş. Katılımcılardan projeye de bu noktadan başlamaları isteniyor yani Bulgari’nin marka mirasını, kimliğini ve menşe yerini Roma’yı analiz etmeleri. Hedef genç kitleler. Bulgari markasının yeni kişilere ulaşması için katılımcılardan iki dijital kampanya tasarlayıp geliştirmeleri isteniyor. Bu kampanyalardan biri mutlaka instagram da olacak. Diğerini burs başvurusunda bulunan kişi belirleyecek. Konu yoruma açık ve detaylı olduğundan bizden mutlaka orjinal burs metnini isteyin.

Luxury Brand Management master bursuna kimler başvuru yapabilir? Domus Academy Luxury Brand Management master programı çizim ya da portfolyo istemiyor. İşletme-ekonomi gibi bölümlerden, tasarım fakültelerinden, mühendislikten kısaca bu alana ilgisini olan herkes başvuru yapabiliyor. Bölüm konusunda bir kısıtlama yok. Ama burs Şubat’ta başlayan master programı için geçerli olduğundan bursa sadece mezun öğrenciler ya da en geç Ocak’ta mezun olmuş olacak öğrenciler katılabiliyor.

DOMUS ACADEMY BURS TAKVIMI
Yarışmaya son başvuru8 Kasım 2019
Sonuçların açıklanması26 Kasım 2019
Masterın başlangıcı4 Şubat 2020
DOMUS ACADEMY BURSLU ÜCRETLERİ
KAZANILAN BURS ORANIBURSLU OKUL UCRETI
% 6011 440 Euro
% 5014 300 Euro
% 4017 160 Euro
% 2022 880 Euro

Luxury Brand Management master bursu orjinal metni ve sorularınız için aşağıdaki formu doldurup bize iletin, sizi arayalım. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Brand Management, Domus Academy, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın