Marangoni Floransa kampüsü için burs imkanı

Istituto Marangoni master programlarını takip edenler için güzel bir haberimiz var. Istituto Marangoni Floransa kampüsünde Şubat ayında başlayacak 2 tane master programı için %50 burs imkanı var. Üstelik bursa başvuru için ek bir proje/çalışma istenmemiş. Hazır olan portfolyonuzla bursa başvuru yapabiliyorsunuz?

Istituto Marangoni Floransa kampüsündeki masterlar:

-Luxury Accessories Design & Management

-Fashion Design Collection & Marketing

BURS TAKVİMİ
Bursa son başvuru17 Kasım 2019
Sonuçların açıklanması2 Aralık 2019 haftası
Masterın başlangıcı3 Şubat 2020

Hangi belgeleri hazırlamak gerekiyor?

-Marangoni başvuru formu
-Üniversite transkripti
-Üniversite öğrenci belgesi ya da diploması
-Pasaport kopyası
-İmzalı motivasyon mektubu
-2 adet referans mektubu
-CV
-Portfolyo

%50 burs ile eğitim ücreti 16.550€ oluyor.

Eğer mezunsanız ya da Ocak’ta mezun olacaksanız Eylül masterlarını beklemeden bu burs yarışmasına başvuru yapabilirsiniz. Bu 2 master programı ara dönemde başladığından son sınıf öğrencileri katılamıyor. O yüzden başvuru yapan sayısı Eylül dönemine göre daha az oluyor yani şans daha yüksek oluyor. Marangoni’de master yapmayı hedefleyenler için güzel bir fırsat.

Burs ile ilgili detaylı bilgi almak ve belgelerin hazırlığı ile ilgili destek için aşağıdaki formu doldurup bize iletin. Hemen sizi arayalım. Önce sizinle formu dolduruyoruz. Sonra sizden transkript, diploma, pasaport, referans mektupları ve CV’nizi istiyoruz. Bu belgeleri tamamladıktan sonra motivasyon mektubu nasıl yazılmalı anlatıyoruz ve hazırladığınız mektubu kontrol edip son halini oluşturuyoruz. En son var olan portfolyonuz ile ilgili sizinle yorumlarımızı paylaşıyoruz. İtalya’nın portfolyo beklentisi nasıl, nelere dikkat etmek gerekiyor anlatıyoruz.

Vera Eğitim – Istituto Marangoni Türkiye resmi temsilcisi – Ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Bölümler, Burs yarışması, Fashion Design, Marangoni, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın