23 Kasım Cumartesi IED ile Suadiye Oteli’ndeyiz

23 Kasım Cumartesi günü IED’den bay Ivan ile beraber güzel bir sunum ve portfolio değerlendirme günümüz olacak. Bilmeyenler için IED İtalya’nın en eski ve en büyük tasarım üniversitelerinden biri. İtalyanca veya İngilizce lisans programları ve 1 yıllık master programları var. En çok tercih edilen üniversite programları:

Graphic Design

Interior Design

Product Design

Fashion Design

Fashion Marketing and Communication

Transportation Design

Master alanında ise her öğrencisine staj sağlayan Design, Product Strategy and Innovation programı ile Brand Management and Communication masterları en çok ilgi görenler.

Üniversite eğitimleri ile ilgilenen öğrenciler için etkinliğimiz saat 11:00’de başlıyor. Önce 1 saatlik sunum olacak. Bay Ivan okullla ilgili genel bilgiler verecek ve öğrenci projelerinden örnekler gösterecek. Ardından isteyen öğrenciler portfolyolarını göstererek kendisinden değerlendirme alabilecek.

Master eğitimleri ile ilgilenen öğrenciler için ise etkinliğimiz saat 15.00’de başlıyor. 15.00-16.00 arası 1 saatlik bir sunum olacak. Sunum sonrası bay Ivan öğrencilerle bire bir görüşecek ve isteyen öğrencilerin portfolyolarına bakıp yorumlarını paylaşacak.

Etkinliğimize İtalya’da üniversite ve master hedefleyen öğrencileri bekliyoruz. Etkinliğe katılım ücretsiz.

Vera Eğitim,

IED Türkiye resmi partneri

Kayıt için:

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın