15 Ekim’de NABA ve Domus Academy ile İzmir’deyiz

5 yıldır NABA ve Domus Academy ile İstanbul’da yaptığımız “Presentation & Portfolio Review” etkinliğimizi bu sene ilk defa İzmir’de de yapacağız.

“Presentation & Portfolio Review” 15 Ekim Salı günü saat 16.00’da Swissôtel Büyük Efes Karşıyaka 3 Salonu’nda başlayacak. İlk bir saat NABA ve Domus Academy’den gelecek olan İtalyan misafirimiz okullardaki üniversite, master programlarından, yaz kurslarından bahsedecek. Daha sonra isteyen öğrencilerle bire bir görüşüp onların sorularını yanıtlayacak. Portfolyolarını, çizimlerini göstermek isteyen öğrenciler İtalyan yetkilinin yorumlarını alabilecek.

NABA’da üniversite okumak isteyen, Domus Academy ve NABA’da master yapmak isteyen ve İtalya’daki yaz programlarını merak eden öğrencileri etkinliğimize bekliyoruz.

Etkinliğe kayıt olmak için aşağıdaki iletişim formunu doldurup bize iletebilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Communication Design, Contemporary arts markets, Creative Advertising, Domus Academy, Drawing and painting, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Graphic Design, information design, Interaction Design, Interior Design, NABA, Painting and Visual Arts, Photography and Visual Design, Product Design, Service Design, Visual Arts and Curatorial Studies, Visual Brand Design, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın