Luxury Brand Management – BURS

Domus Academy, Milano’da bulunan, sadece İngilizce 1 yıllık master programları olan, proje bazlı uygulamaya yönelik eğitimleri olan bir okul. Senede 2 defa öğrenci alıyor. Eylül ve Şubat’ta.

Her başlangıç dönemi için bir burs yarışması mutlaka açıyor. Yarışmalar proje bazlı oluyor. Genellikle bir firma yarışmaya sponsor oluyor. O firma için bir çalışma yapıyorsunuz ve yine aynı firma sizin okul ücretinizi ödüyor. Yalnız kısmi burs veriliyor. Yani burs oranları %60, %50, %40 ve %20. Okulun normal ücreti 28 600 Euro olduğu düşünülürse, %20 oran bile iyi. Tabi zaten İtalya’da master yapmayı planlayanlar için.

Bugün Domus Academy’nin en çok talep gören (başvuru için çizim ve portfolio gerektirmeyen) bölümlerinden Luxury Brand Management masterı için yarışma detaylarından bahsedeceğiz. Hemen belirtelim. Master Şubat 2020’de başlıyor. Sadece mezunlar veya Şubat 2020’ye kadar mezun olacaklar yarışmaya katılabilir. Çünkü ödül sonraki döneme aktarılamıyor.

Ekran Resmi 2019-09-24 12.16.45.png

Luxury Brand Management master burs yarışmasının sponsoru Bulgari. Bilmeyenler için Bulgari bir Roma markası. Markanın adı bile Roma harfleri kullanılarak yazılıyor. Ürünlerindeki ilham hep eski Roma’dan geliyor. İspanyol Merdivenleri’nin karşı sokağı Via Condotti’de yer alan ana mağazası Bulgari’nin köklerini yansıtan bir dükkan. Bulgari’nin ilham aldığı Roma’ya dair bütün özellikleri göz önünde bulundurarak, marka kimliğine zarar vermeden adaylardan, biri Instagram üzerinde olmak şartıyla 2 tane sosyal medya kampanyası yapmalarını istiyor. (Oldukça detaylı olan orjinal yarışma metnini bizden isteyin: vera@veraedu.com)

Son olarak yarışma takvimi şöyle:

DOMUS ACADEMY BURS TAKVIMI
Yarışmaya son başvuru 25 Ekim 2019
Sonuçların açıklanması 26 Kasım 2019
Masterın başlangıcı 4 Şubat 2020
DOMUS ACADEMY BURSLU UCRET TABLOSU
KAZANILAN BURS ORANI BURSLU OKUL UCRETI
% 60 11 440 Euro
% 50 14 300 Euro
% 40 17 160 Euro
% 20 22 880 Euro

Detaylı bilgi için formu doldurmanız yeterli. Şimdiden başarılar dileriz.

 

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, Domus Academy, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın