Visual Brand Design Masterı – BURS

Herkese güzel bir hafta dileyerek güne başlıyoruz. Emeklerimizin karşılık bulduğu bir hafta olsun. Biz bu hafta İtalya’daki 1 yıllık master bursları üzerine çalışıyoruz. Şu an Domus Academy’nin Şubat 2020’de başlayan, 1 yıl süren İngilizce master programları için %60, %50, %40 ve %20 burs imkanı var. Euro’nun yükseldiği bugünlerde, okulun normal fiyatının 28600 Euro olduğu düşünülürse, burs yarışmasını kaçırmamakta fayda var.

Logo

Visual Brand Design master programı için yarışma konusu çok zevkli. Ünlü İtalyan motorsiklet markası Ducati, marka bilinirliğini 25 -35 yaş arası kitle içinde yükseltmek ve satışlarını, Çin, Uzakdoğu, Kuzey Amerika ve Avrupa’da arttırmak amacıyla adaylardan detaylı bir analiz ve tanıtım kampanyası önerisi bekliyor. (orjinal yarışma metni için bize email gönderin: vera@veraedu.com)

Proje dışında hazırlanması gereken belgeler: CV, pasaport, öğrenci belgesi (Mezunlar için diploma), transcript, IELTS, Domus başvuru formları, motivasyon mektubu ve portfolio. Bütün belgeler dijital ortamda hazırlanıp, okula emaille gönderilecek. Vera Eğitim olarak belgelerin hazırlanması ve okula başvuru süreçlerinde, daha sonra vize prosedürlerinde hiçbir ücret almadan çalışıyoruz.

Ekran Resmi 2019-09-23 13.49.48.png

Yarışma ile ilgili diğer bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Katılmayı düşünenler en sondaki formu doldurup bizim telefonumuzu beklesinler 🙂

DOMUS ACADEMY BURS TAKVIMI
Yarışmaya son başvuru 8 Kasım 2019
Sonuçların açıklanması 26 Kasım 2019
Masterın başlangıcı 4 Şubat 2020
DOMUS ACADEMY BURSLU OKUL UCRETI
KAZANILAN BURS ORANI BURSLU OKUL UCRETI
% 60 11 440 Euro
% 50 14 300 Euro
% 40 17 160 Euro
% 20 22 880 Euro

Birlikte nasıl çalışıyoruz? Vera Eğitim size ne sağlar?

Vera Eğitim, Domus Academy resmi Türkiye temsilcilik ofisi.  Yarışmaya katılmayı düşünen öğrencilerimizle bir takım çalışması yürütüyoruz. Önce onlardan CV, psaport, öğrenci belgesi (diploma), transcript, başvuru formu belgelerini hazırlamalarını istiyoruz. Bu aşama kısa ve kolay oluyor. Ardından motivasyon mektubu nasıl yazılmalı bunun hakkında konusuyoruz ve öğrencilerimize kolayca yazmaları için bir taslak yönlendirme emaili iletiyoruz. Motivasyon mektubunun da ardından portfolio ve örnek projelerin gösterimi için ofisimize davet ediyoruz. Ofisimizde geçmiş senelerde burs kazanan öğrencilerin çalışmalarını gösteriyoruz. Nelere dikkat etmek gerektiğini bu görüşmede detaylıca anlatıyoruz. Kendi proje konumuz üzerine karşılıklı brainstorming yapıyoruz. Bu fikir alışverişleri daha sonrasında telefonda da devam ediyor. Ve son olarak bütün belgeleriniz tamamlandığında (tavsiye ve püf noktalarıyla beraber) okula başvurunuzu emaille iletiyoruz. Bu süreçte ve daha sonrasında kayıt olma aşamasında öğrencilerimizden hiçbir ücret almıyoruz. Domus Academy’nin resmi Türkiye temsilcilik ofisi olduğumuzdan hizmetlerimizin karşılığını okul bize ödüyor. (Merak edenler için bu bilgiyi de paylaşmış olalım) Öğrencilerimize konsolosluk prosedürleri dahil olmak üzere yardımcı oluyoruz.

Sorularınız ve her türlü yorumunuz için bize yazarsanız çok memnun oluruz, yarışmaya katılacak bütün öğrencilere başarılar dileriz.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Visual Brand Design, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın