Domus Academy Mimarlık Bursu – Kartell Museo için yeni bir tasarım

Domus Academy’de 4 Şubat’ta başlayan Urban Vision and Architectural Design master programı için burs yarışması başladı. Toplamda 5 tane burs verilecek. Yarışmanın konusu geçtiğimiz yıllardan farklı. Bizi çok heyecanlandırdı.

Burs başvurusu için nasıl bir proje hazırlanacağım?

Bursa başvuru yapacaklardan Kartell Museo için yeni bir bina tasarlamaları istenmiş. Kartell Museo için tasarladığınız bina ya kendi ülkenizdeki bir şehirde ya da ikonik bir şehirde olabilir. Önemli olan seçtiğiniz yeri Kartell markası ile ilişkilendirmeniz. Kartell için tasarlayacağınız yeni müzede hangi sergileme yaklaşımını kullanacağınız da önemli. Tavsiyemiz var olan Kartell Museo yu incelemeniz. Kartell markasını iyi araştırmanız.

Proje dışında hangi belgeleri ileteceğim?

Başvuru formu, CV, portfolyo, motivasyon mektubu, diploma (Ocak’ta mezun olacaklar için olası mezuniyet tarihinin yazılı olduğu öğrenci belgesi), transkript, pasaport, İngilizce dil belgeniz

Domus Academy’nin burssuz ücreti 28 600 Euro. Burs oranları ve ücretler ise aşağıdaki gibi:

DOMUS ACADEMY BURSLU OKUL UCRETI
KAZANILAN BURS ORANIBURSLU OKUL UCRETI
% 6011 440 Euro
% 5014 300 Euro
% 4017 160 Euro
% 2022 880 Euro
DOMUS ACADEMY BURS TAKVİMİ
Yarışmaya son başvuru25 Ekim 2019
Sonuçların açıklanması26 Kasım 2019
Masterın başlangıcı4 Şubat 2020

Orjinal burs metni ve başvuru formunu aşağıdaki formu doldurup bizden isteyin. Konu yoruma açık olduğundan bursun tam metnini mutlaka size iletiyoruz. Siz de okuduktan sonra konu ile ilgili sizinle fikir alışverişi yapıyoruz. Bursa başvuracak olan öğrencilerimize belirli belgeleri hazırladıktan sonra geçmiş senelerde burs kazanan proje ve portfolio örnekleri göstererek, erişmesi zor bir bilgi kaynağı ile destek veriyoruz.

Vera Eğitim – Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi – Danışmanlık hizmetimizin hiç bir aşamasında ücret almıyoruz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Domus Academy, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın