Domus Academy Şubat 2020 Burs Yarışması

Ekran Resmi 2019-09-17 10.13.36.png

Beklene burs yarışması sonunda açıldı. Domus Academy her bölüm için toplam 5 tane burs veriyor. Burs oranları %60, %50, %40 ve iki adet mansiyon ödülü olmak üzere %20.

Bursun geçerli olduğu bölümler
§  Business Design

§  Fashion Design

§  Fashion Management

§  Fashion Styling and Visual Merchandising

§  Interaction Design

§  Interior and Living Design

§  Luxury Brand Management

§  Product Design

§  Service Design

§  Urban Vision and Architectural Design

§  Visual Brand Design

Okulun burssuz ücreti 28 600 Euro. Burs oranları ve ücretler ise aşağıdaki gibi:

DOMUS ACADEMY BURSLU UCRET TABLOSU
KAZANILAN BURS ORANI BURSLU OKUL UCRETI
% 60 11 440 Euro
% 50 14 300 Euro
% 40 17 160 Euro
% 20 22 880 Euro

 

DOMUS ACADEMY BURS TAKVİMİ
Yarışmaya son başvuru 25 Ekim 2019
Sonuçların açıklanması 26 Kasım 2019
Masterın başlangıcı 4 Şubat 2020

Her bölüme başvuru için farklı bir proje hazırlamak gerekmektedir. Proje konusunu ve orjinal metnini bize mail atarak isteyebilirsiniz: vera@veraedu.com Veya aşağıdaki formu kolayca doldurabilirsiniz. İlgilendiğiniz bölümü yazmayı unutmayın.

 

Proje haricinde hazırlanması gereken diğer evraklar ise şöyle: CV, motivasyon mektubu, design bölümleri için portfolio, IELTS sertifikası veya üniversitede %100 İngilizce eğitim alındığına dair belge, diploma veya öğrenci belgesi (Öğrenci belgesi olası mezuniyet tarihini göstermelidir), fotoğraf, pasaport, transcript, Domus Academy başvuru formları.

Bursa başvuru için hiçbir ücret ödenmemektedir. Sizden sıkça aldığımız bir soru bu. Normal okul başvurusunda alınan 100 Euro ücret dahi ödenmemektedir.

Belge hazırlığı konusunda ofisimizden ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Ofisimiz Vera Eğitim yıllardır Domus Academy resmi merkez Türkiye temsilcisidir. Bursa başvuracak olan öğrencilerimize belirli belgeleri hazırladıktan sonra geçmiş senelerde burs kazanan portfolio örnekleri göstererek, erişmesi zor bir bilgi kaynağı ile destek veriyoruz. Katılacak olan bütün öğrencilere şimdiden başarılar dileriz.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın