Leonardo da Vinci’de 1 haftalık özel kurs

Leonardo da Vinci dil okulu Floransa şubesinde Leonardo da Vinci’nin ölümünün 500. yıldönümünü anmak için 1 haftalık özel bir kurs açıyor. Programda sabah İtalyanca dil kursu, öğleden sonra da Leonardo da Vinci’nin dünyasına ziyaretler var. Bu 1 haftalık program Leonardo da Vinci’nin eserlerini, yaşamını, çalışmalarını tanımak için güzel bir fırsat.

Tarihler: 30 Eylül – 4 Ekim arası ya da 11 Kasım – 15 Kasım arası

İtalyanca dil bilgisi için ön şart: Elementary A2

Gezilerde eşlik edecek kişi: Sanat Tarihi öğretmeni Mrs Monica Gentili

Her gün sabahtan 4 ders İtalyanca yapılacak. Introduction to Leonardo dersi verilecek. Bu derste, Leonardo da Vinci’nin eğitimi, çalışmaları hakkında ön bilgi verilecek. Leonardo’nun hayatındaki yerler gezilecek. (Bottega del Verrocchio, Ospedale S.M. Nuova, babasının evi.) Leonardo’nun doğduğu ev, ona adanmış müze gezilecek. Uffizi Galerisindeki “Rönesans Odaları” gezilecek.

Ücreti: 490€

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurp bize iletin. Vera Eğitim – Scuola Leonardo da Vinci Türkiye resmi temsilcisi.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Scuola Leonardo, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Gezi ve Seyahat, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın