Son başvuru ertelendi (DOMUS haberi)

Geçtiğimiz haftalarda Fabio Novembre’nin Domus Academy’deki master programları için 50 tane %20 burs vereceğini duyurmuştuk. Yarışmanın son başvuru tarihi 30 Ağustos’tan 15 Eylül’e ertelendi. Hala başvuru yapmak için 11 gününüz var.

Okulun normal ücreti ve %20 burs ile ücreti şöyle:

Domus Academy Normal Ücret %20 Burslu Ücret
28 600 Euro 22 880 Euro

Zaman çizelgesi ise aşağıdaki gibi:

Okul başlangıç tarihi 30 Ekim 2019
Bursa son başvuru tarihi 15 Eylül 2019

Bursun geçerli olduğu bölümler:

Interior and Living Design

Urban Vision and Architectural Design

Fashion Management

Fashion Styling and Visual Merchandising

Business Design

Luxury Brand Management

Visual Brand Design

Interaction Design

Service Design

Product Design

Yarışmada ödül öğrencinin portfoliosuna bakılarak verilecek. Ayrıca bir proje hazırlamak gerekmiyor. Mevcut portfolionuz ile başvurabilirsiniz. Onun dışında gerekli belgeler şöyle: CV, motivasyon mektubu, transcript, diploma, pasaport, basvuru formları, Ingilizce dil belgesi. Hepsini email ile Domus resmi Türkiye mümessillik ofisi Vera Eğitim’e ileteilirsiniz veya sorularınızı yazabilirsiniz: vera@veraedu.com

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın